KONST / Litografier / Färglitografi 8471418
nr 847 1418
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi , Gösta Werner (1909-1989), onumrerad, motivets mått: 43x59
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:10:11
200 kr
350 kr
450 kr
16 sep
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner